| robytzu1 a întrebat:

Ma masturbez in fiecare zi si sunt baiat are ceva?laughingrolling on the floor

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cand vei face sex, vei descoperi cu stupoare ca intr-un min. ejaculezi. Si fata va ramane cu ochii in soare...

| Pho3nix a răspuns:

Ai sa iti pui mana in ghips.
Mai calca frana ca il lasi pe ''gogu'' fara aer.

| Pupily92 a răspuns:

Salut. nu. poate dai in dependenta. dar de ce trebuie` s-o faci chiar in fiecare zi? nu trece nici macar o zi fara "s-o scoti pe dreapta/stanga la un suc"?laughing kiss

| Andreea_7493 a răspuns:

Da. O sa mori.Lipsa de ocupatie, evident, asta a devenit TPU in ultimul timp ...relativ anonimi care posteaza o gramada de aberatii si tu chiar daca nu esti anonim continuui cu ele...Fratilor,chiar nu aveti ceva de facut decat sa puneti intrebari stupide? Cautati pe net, lamuriti-va, amuzati-va in continuare si am terminat povestea.Cred ca am mai vazut intrebare asemanatoare cu a ta de un milion de ori.Get a life

| SweetPrinces a răspuns:

Asa tare te-ai indragostit de Emanuela? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mare grije la batuturile din palma.Ai putea fi catalogat ca unul care nu duce munca intelectuala.