| robytzu1 a întrebat:

Ma masturbez in fiecare zi si sunt baiat 12 ani are ceva se poate inampla ceva?

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Renunta pana nu o sa fii dependent de-a binelea.Cu timpul, adica peste cativa ani cand o sa iti incepi viata sexuala o sa simti tot mai mult sa faci asta, si nu o sa mai simti placere deloc cand o sa fii cu o fata pentru ca, corpul tau e obisnuit in felul asta.Nu e sanatos, mai ales ca ai 12 ani!

| Sara2 a răspuns:

La naiba, esti cam mic da daca tu simti nevoia masturbeaza-te, pana la urma nu se moare din asta

| αndï a răspuns:

Nu fratewinking nu e nici o problema e natural. Da ai grija la 2 aspecte. cand dai ai grija sa nu se strambe in partea opusa mainii cu care daiwinking nu vrei asta
si
2) e destul de bine sa dai mai rar, te dezvolti, e recomandat ca sa scapi de fimoza daca ai happy

| demon a răspuns:

Nu ai ce sa patesti dar eu iti recomand sa incerci sa faci alt ceva du-te la fotbal sau ceva

| zanesiprintese a răspuns:

Esti un obsedat sexual, du-te repede la doctor pana nu e prea tarziu.

| vere a răspuns:

Junghiuhee hee mai bine nu o fa, e prea devremebatting eyelashes, iesi si tu pe afara, fa miscare, depune efort, o sa-ti treaca chefu de " dat la cama " happy

| englezuc a răspuns:

Bai frate! esti mic! daca 1 data pe saptaman hai mai merge! da nu zilnic! daca tot vrei atat de mult, gaseste o fata cu care sa intretii o relatie! daca vrei sa nu mai recurgi la asa ceva! si ai grija, pentru ca poti sa devii impotent ( nu o sa mai poti face copii )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa rezumi totul la asta.ar trebui sa te axezezi pe multe alte lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare nimic deosebit...asa eram si eu dar m-am mai potolit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 12 ani si ma masturbez in fiecare zi si imi iese sperma...destul de multa si vreau sa ma opresc dar nu pot sad pls ajutati-ma!

| robytzu1 explică:

Da era raspuns anonimwinking