| Mkeynes a întrebat:

Ma masturbez odata pe zi.
O sa am probleme?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil ceva bataturi in palma.

| MarianWLF a răspuns:

Nu ai treaba, e ok, doar ai grija la alimentatie, ca prin ejaculare pierzi multe vitamine.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai iubita, de ce mai faci laba?
Iti reduci sansele la un comportaments exual adecvat, putand duce la ejaculare prcoce si la sex de cateva secunde sau minute, adica satisfactie zero pentru fata.

| mihai69 a răspuns:

Nu, ce probleme să ai? Poate doar dacă o faci în public...

| Emilian65 a răspuns:

Deocamdata nu, dar cu timpul vei avea probleme de erectie si ejaculare.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timptimp cât nu devii obsedat nu este nici o problemă.

| Frank51 a răspuns:

O faci de cate ori simti nevoia. Nu trebuie sa iti limitezi actiunile, uneori ai chef de 3 ori intr-o zi, alteori nu o faci o saptamana, important este sa nu iti para rau cand o faci.

| Hammurabi a răspuns:

Și sămbăta, duminica și sărbătorile legale?

| ywar a răspuns:

Fa laba cu cartea de gramatica, in mana, desigur! O data, de doua ori, de zeci ori!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa ai probleme. continua tot asa doar odata pe zi. dar daca o faci mai des. cand o sa faci sex o sa ai cam niste probleme, deci nu uita doar odata pe zi

| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu

| Ivanov27 a răspuns:

Nu, este ceva normal, doar sa nu devina o obsesie si sa incepi sa exagerezi.

| Mkeynes explică (pentru Ivanov27):

Nu
Doar o data pe zi.

| Ivanov27 a răspuns (pentru Mkeynes):

Acum depinde si de la fiecare persoana in parte( varsta, starea de sanatate, etc.)

| Edyy5555 a răspuns:

Nu