| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Ma place, il plac...ne placem de mult:X ma gandesc la el continuu, se gandeste la mine dar nu cum ma gandesc eu la el. Ne-am sarutat, ne imbratisam, vorbim deschis, am incredere in el. Suntem cei mai buni prieteni. Dar il iubesc! broken heart si el nu stie. Simt ca imi ascunde ceva, mi-a spus ca ar trebui sa il urasc, si ca nu o fac pentru ca nu stiu tot. Mi-a spus ca nu vrea sa fim impreuna pentru ca nu vrea sa sufar. A batut apropouri ca ma iubeste... mi-a spus ca tine la mine. Ce sa fac? Simt ca mor! Cerul cade pe minebroken heart Ajutati-ma va rog! si bineinteles fundita si voturi la toata lumealove struck

Răspuns Câştigător
| Euadytzu a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun. Poate nu vrea o relatie cu tine ca poate are pe altcnva(si ca nu o fac pentru ca nu stiii tot)ca ar trebui sal urasti si a mai spus ca nu vrea sa fie cu tine ca nu vrea sa suferi se poate si chestia asta un baiat care e cu capul in nori si nu stie ce vrea de la viata parerea mea spune-i clar dc imi zici ca ma iubesti daca nu vrei sa fii cu mine, dc spui ca ma placi daca tu zici ca nu vrei o relatie cu mine ca o sa ma faci sa suferi vb clar cu el pentru ca te consumi tu si nu-i oki...Decii vb cu el si dupa imi zici ce ti-a zis tongue bafta

12 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Te saruta dar nu vrea sa fie cu tine? tine la tine si tot nu vea sa fiti impreuna? hai sa fim serioase.se poate totusi ca el sa nu vrea sa strice relatia voastra dar nu cred ca asta e motivul. daca ar fi asa nici nu te`ar mai saruta.nu`l mai lasa sa faca asta, spune`i ca voi sunteti prieteni foarte buni, nu prieteni cu "drepturi"happy bafta!

| T4ny4 a răspuns:

Ti-a zis ca tine la tine! Nu ca te iubeste! Poate asta ai vrut tu sa intelegi din apropos-urile lui.Foarte elegant din partea lui ca a ales aceasta cale ca sa nu te raneasca! E foarte bine sa fii sincera si sa-i spui ce simti de la bun inceput! Dar nu insista! Poate are o problema pe care chiar nu ti-o poate spune sau n-are niciuna si pur si simplu nu vrea sa strice ce e intre voi cu o relatie! Deja o relatie implica multe altele care cu siguranta ar schimba relatia dintre voi! Nu zic sa nu mai speri, dar ai rabdare! Timpul le rezolva pe toate!

| Neimportant a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu el şi spune-i să-ţi explice de ce nu vrea să fiţi împreună. Vă iubiţi, vă sărutaţi, vă îmbrăţisaţi. Ce motive sunt de suferinţă? Îi mai poţi zice că sunteţi un cuplu perfect.happy

| xXx_6966 a răspuns:

Mai bine fa ce spune el. daca nu vrea sa fiti impreuna...el chiar tine la tine si te iubeste de aceia si ti-a spus asta...el nu vrea ca tu sa suferi.decista e parerea mea. funda?

| nesuferit a răspuns:

Invita-l, la o discutie libera si serioasa in acelasi timp, doar asa puteti rezolva problema
Pace!

| Unbearable a răspuns:

Sunteti COPII! Lasati saruturile si imbratisarile pe mai tarziu, asteapta sa cresti, iti va fi placerea mai mare. Acum, bucura-te de chestiile marunte ca-i mai sanatos.

| loredana_4897 a răspuns:

Ar trebui sa ai o discutie deschisa cu el pe tema asta daca spui ca sunteti cei mai buni prieteni...sa ii spui ceea ca simnti si sa incerci s aik convingi sa iti sppuna ce s-a intamplat,iar daca iti spune, ar trebui sa incerci sa il ajuti, sa il intelegi si sa ii spui ca asta nu afecetaza sentimentele tale pentru el.bafta! chiar imi pare rau...

| Boddy47 a răspuns:

Il ai pe Justin Biber la avatar, sufera laughing. Sunt rau.

| JohnnyWest a răspuns:

Orice ai face iti voi da cel mai bun sfat nu ii arata ce simti pentru el, cel putin nu acum la inceput, si daca ajungeti sa fiti impreuna bravo in timp ii vei zice ce simti pentru el, dar nu face la inceput ca vei fi luata drept fraiera. alceva ascultai si pe cei lalti ca nu dau sfaturi proaste in rest iti doresc bafta si pup :*

| Alexxutsa a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el. Dragostea invinge orice! :X Bafta! :*

| kittyKatAlawaysHappy explică:

@ euadytzu: am vb cu el. si mi-a spus ca nu vrea sa fim impreuna, ca prefera sa fim prieteni. eu i-am spus tot ce simt pentru el, nu stiu cum, dar mi-am luat inima in dinti. Ramanem prieteni in continuare si am sa incerc sa-l uita, adica sa nu il mai plac... iubescblushing mi-a spus ca tine la mine si ca nu vrea sa ma piarda ca si prietena. nici eu nu vreau sa-l pierd pe el. La capitolul dragoste am ceva ghinion.big grin Totusi eu inca sper, "speranta moare ultima" ma defineste. Poate ca totusi, dintr-o prietenie foarte stransa o sa iasa vreodata...o iubire:X Dar pana atunci o sa imi vad de viata si voi uita ca il iubesc. Merci mult pentru raspuns :*

| Narcisa123 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi mai curioasa in legatura cu secretul lui, si daca dupa aflarea acestuia tot iti mai place de el si lui de tine, relatia voastra ar putea avea un sens.BAFTA!