| MishikiCrisy a întrebat:

Ma poate ajuta cineva la problema pe care o am? problema e ultima postare pe care am facut-o (prima pe care o vedeti), e legata de dragoste. http://cristinablog-crisigirl.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy explică:

Cititi si urmatoarea postare ca sa intelegeti despre ce e vorba.

| MishikiCrisy explică:

Pe alex nu il pot uita ca e in clasa cu mine, iar mihai e vecinul meu... deci...

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

WOW...Nasol sa iubesti 2 baieti si sa nu stii pe care il vrei ...eu zic sa te gandesti bine sa te gandesti la baiatu care te iubeste mai mult daca te iubeste vre`unu daca nu cauta si tu pe altcineva care sa te faca sa ii uiti pe ceilalti 2 si sa il iubesti