| muhamed212 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva : Nu stiu cum se face dar ma excit la picioarele fetelor frumose, poate o fata sa ma ajute? Stiu un singur lucru nu sunt singurul...

8 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

O fată să te ajute la ce?!

| muhamed212 explică (pentru Fantastic7):

Sa imi dea o poza straight face cu picioarele ei ceva de henu big grin

| Eusicamatat a răspuns (pentru muhamed212):

Numai cu picioarele ce dracu laughing

| Fantastic7 a răspuns (pentru muhamed212):

rolling on the floor) caută pe net și decupează...

| Eusicamatat a răspuns:

Pai daca doar la picioarele fetelor frumoase inseamna ca tu iti si imaginezi ce poate fii intre ele si nu te i-au la misto unele fete au picioare senzuale iar altele... nu conteaza cum laughing dar iti dau un sfat daca vrei sa nu te certi cu ele nu le spune niciodata ca picioare senzualewinking

| GoguSteriade a răspuns (pentru Eusicamatat):

Daca o fata e frumoasa nu inseamna ca are si ceva frumos intre picioare. El se refera strict la picioare, nu vorbim aici de imaginatie.

| Eusicamatat a răspuns (pentru GoguSteriade):

Oke ce sa zic intermina mister gogu laughing dai tu altul mai bun daca vreiwinking

| muhamed212 explică (pentru Eusicamatat):

Eu ma excit doar la picioarele acoperite de sosete adica pana acolo :-s straight face