| Lesgou a întrebat:

Mă puteți ajuta? Noaptea asta am ejaculat fara sa vreau, adică când m-am trezit aveam sperma in chiloti. Poate sa fie de la stres sau e ceva boala?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal la o anumita varsta. Schimba chlotii si da-i la spalat.

| cuvant a răspuns:

Nu iti fa probleme. Se numesc nopti umede si se intampla uneori.

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii tai, te poti ajuta singur, mergand la baie si spalandu-te pe cuc si in faldurile lui, dupa o "ejaculare spontana", de altfel foarte normala la varsta ta.
Nu uita sa schimbi si chilotii, dupa un asemenea eveniment.

| mihai69 a răspuns:

E ceva normal. Se cheamă poluție nocturnă și o au majoritatea bărbaților maturi d.p.d.v. sexual.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal sa ai asemenea ejaculari in timpul noptii. Nu esti singurul baiat care se confrunta cu asemenea fenomen. Ce poti face? Sa nu te mai uiti noaptea la filme porno.

| Lesgou explică (pentru Emilian65):

Eu in general nu prea mă uit am 15 ani

| Goete a răspuns:

Dormi in chiloti?
Ar trebui sa lasi ******* in voia lor si macar noaptea sa nu le strangi in chiloti.
Daca nu faci sex nici laba, e normal sa ti se descarce singura in cate-o noaptewinking

| ywar a răspuns:

Esti prea plin, maine ia o femeie si ponteaz-o. Am vazut ca nu conteaza daca la 14 ani faci sex. cred ca poti si la 8-9 ani.

| StefanIlAreMare a răspuns:

E de la stres, ca nu o sa ti faci o iubita vreodata daca nu incetezi cu asta, crezi ca o fata vrea sa stea cu unul de isi da drumul in somn?