| croissant a întrebat:

Ma simt in depresie. Singuratatea ma copleseste... Cum sa incerc sa fiu din nou cum eram? Sa ma simt iubita si eu la randul meu sa iubesc...

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

Am o idee. Șterge oglinda de praf, spalo dacă e cazul și zâmbesteţi, complimenteazăte, iubestete, ca și cum ai fi primit un oscar, mulţumesteţi ţie că tu ai șters oglinda aia și ţiai permis să zâmbești din nou

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti trecem acum prin momente de depresie, nu ai ce sa faci decat sa gasesti o activitate o ocupatie pe care sa o faci stînd acasă, altă solutie nu există la ora actuală.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Uita te la televizor vorbeste presedintele Iohannis, ne roagă sa stăm acasă dragi români.

| Freya1 a răspuns:

Ia-ti un catel, socializeaza cu colegi sau prieteni mai multi si asteapta momentul oportun sa iti faci o relatie.

| Frank51 a răspuns:

Sa iti dai seama ca sursa fericirii tale esti tu.

| Sofer a răspuns:

Fă-ți un iubit sa scapi de singurătate.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Suntem în aceiaș situație tongue

| Dragosdoar a răspuns:

Nu ai prieteni/prietene etc?

| xilef123 a răspuns:

Pai fa in continuare ce te facea sa te simti bine

| MULLER96 a răspuns:

Ești femei să înțeleg. De de spărțire ești în deprese cu fața obosită cu ochii triș. Colegul meu de lucru tot așa iubită care după ce lăsato iubitul a suferit doi ani acum e în relație să mai revenit dar tot e tristă. Aici trebuie să te deschizi la o nouă relație ce pe încet să te readucă din nou la viață.

| Danieldanydan a răspuns:

Bună și eu sunt gen la fel mdaaa...lasa Facebook pe privat poate ne tinem de urat facem caterinca maximasad))))