| oAnonim a întrebat:

Ma simt putin aiurea astazi. ce pot face? Am vrut sa petrec pastele cu iubita mea si au luat-o parintii la nasii ei, si o sa vina de abia maine dimineata acasa, acum stau singur la PC. familia mea a plecat deja in alta parte eu asteptam sa ma sune iubita mea sa ma duc la ea, prietenii deja au inceput petrecerea la ei acolo si nu am cum sa ajung, am ramas singur in ziua de pasti, ce pot face? sad

9 răspunsuri:
| maissner a răspuns:

Stai si te holbezi pe TPU, facebook, 9gag...ca asta am facut si eu toata ziua...tot singura acasa de paste sunt si eu sad

| oAnonim explică (pentru maissner):

Nup, am gasit ce sa fac, ii scriu poezii iubitei mele, declaratii de dragoste, ii desenez, ii compun cantece, fac mai multe pentru ea, iar maine cand ne vom intalni i le voi oferi pe toate

| maissner a răspuns (pentru oAnonim):

Dragut de tot din partea ta. Sper ca i'au placut!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este o tragedie, nu dramatiza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai dat dracu esti singurel si te mananca bau bau? crying poartate naiba ca un barbat daca ai *****, daca te lasa mai ziceam dar fata trebuia sa plece ce mare chestie daca esti singur? pff viata nu e mereu cum vrei tu, obisnuieste-te cu ideea
ps: daca ai inteles mesajul nu cred ca am sa vad vreun coment la raspunsul meu, dar daca dai dovada ca ai mintea unuia de 10 ani da laughing, asa ca bft

| oAnonim explică (pentru anonim_4396):

Stai linistit, acum sunt la ea si petrecem ziua de ieri, bafta

| LuluRawrr a răspuns:

Forever alone.

| LuluRawrr a răspuns:

Forever alone..like a boss.

| Andrei_Daniel_1997 a răspuns:

Sfatul meu e sa dai muzica la maxim! laughing cheama-ti un prieten / prietena, mancati niste pop-corn, uitati-va la un film / serial thinking sau bagate la somnic! laughing P. S. : Tot singur am fost si eu azi!