| AlexandraIleana a întrebat:

Ma tot intreb o chestie sad. Sunt cu un baiat de 8 luni la distanta. E din orasul meu, numai ca el ii la faculta in alt oras. Mai merg eu la el si invers. Vara asta o avem impreuna. La fel si cum am avut-o cealalta.. Oare va rezista relatia? Dupa vara pleaca dincolo la faculta un semestru.Din nou la distanta ...Am ajuns sa il iubesc enorm de mult. II foarte nasol sentimentul cand mergi la el sau vine el la tine si sunteti un weekend impreuna si dormim impreuna si apoi pleaca sau plec. of. Ii prima iubire..cu el am invatat lucruri noi. Dar nu stiu de ce am impresia ca o sa se destrame tot candva

2 răspunsuri:
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Nu spune asta happy daca il iubesti nu o sa se termine. Stiu ca doare intr-un fel sa stai departe de el, dar nu lasa ca distanta sa fie o piedica pentru voi. sad Nu te poti muta cu el, sa va luati un apartament?

| monallllllisa08 a răspuns:

Nu este atat de simplu am avut o relatie la distanta apoi s-a destramat din cauza geloziei. Daca a mers pana acum va merge si de aici inainte dar mai este varianta de a te transfera la facultate unde este el sau invers.