| cooldenisua19 a întrebat:

Ma uitam la un film porno si a intrat mama in camera si m-a prins ce explicatie sa-i dau

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce să explici ceva evident? Las-o aşa cum a picat. Mai ales că nu făceai nimic anormal (dacă ai o vârstă cât de cât potrivită).

| mona a răspuns:

Spune-i adevarul ca erai curios, mai bine fi sincer pentru ca s-ar putea sa te prinda si a doua oara si atunci ce explicatie ii mai dai...

| IMC90 a răspuns:

Zici ca ii verificai istoricul lu taica-tu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că esti prost dar te tratezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie de explicatii, de ce nu bate la usa?

| τττ a răspuns:

Păi spune-i că ţi-a dat un prieten un link şi l-ai deschis, sau că a apărut o reclama şi ai dat din greşeală. Data viitoare să încui uşa, dar cel mai bine ar fi să nu mai priveşti la astfel de filme când sunt ai tăi acasă.

Răspuns utilizator avertizat
| 3xfemeie a răspuns:

Cea mai buna minciuna este adevarul. Erai curios/curioasa si gata. Iei o papara si trece. happy

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Ori spui adevarul, ori spui ca erai curios/oasa sa vezi sau faci cercetare pentru la scoala.

| Love4Music a răspuns:

Faci pe prostul ii. spui ca ti-a aparut o reclama ceva si ti-a intrat pe film.
Sau
Ti-a trimis prietenul.tau un link si tu l-ai deschis

| Estera123 a răspuns:

Daca esti baiat, ii poti spune adevarul, adica vroiai si tu sa vezi un film porno pentru ca erai curios. Oricum, mamele de baieti ar trebui sa se obisnuiasca cu lucrul asta. Adevarul este cea mai buna solutie, iar ea oricum stie ca la un moment dat tot o sa te uiti, fie ca iti interzice fie ca te cearta.

| Maddiex3 a răspuns:

Îi spui pur si simplu adevarul, ca te uitai din curiozitate. :\ Si data viitoare, fi mai atent. laughing

| JosePpPp a răspuns:

"Faceam tema la biologie :]] "

| împartezâmbete a răspuns:

Ii spui mama am si eu varsta si sunt curios cum se face!

| Disstrict a răspuns:

laughing jesus spune'i ca tie nu ti'o iesit ca in filme si vroiai sa inveti unele pozitii sigur nu iti face nimicsmug

| BloomyxD a răspuns:

Spune-i că erai curioasă, şi că vrei să înţelegi mai bine lucrurile. Pune-o să-ţi explicewinking.

| KoZzZ a răspuns:

Minte si tu ma

| KoZzZ a răspuns:

Minte si u

| Eusiatat01 a răspuns:

Click pe reclama din greseala, merge mai mereu, mai ales daca parinti nu le au cu internetu prea bine.

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani si maica-ta iti cere explicatii, taica-to nu zice nimic, e naspa.Ei ar trebui sa iti explice.Si sa dicutati impreuna.Zic eu.Bafta

| Cristicata98 a răspuns:

Spuie asa -mama cand ai intrat tu in camera atunci eu schimbam la programe si dintr-o data s-a oprit acolo ce sa fac asta e viata

| rafysrl a răspuns:

Zici si tu ca ai dat din greseala pe din greseala pe situl ala