| anonim_4396 a întrebat:

Ma va putea ierta vrodata daca l-am inselat?

31 răspunsuri:
| Maria8494 a răspuns:

Ești îndrăgostit de cineva și el/ea nu răspund gestului, frustrat din cauza unei despărțiri, atunci poți Contact Spell, vrăjile lui vor atrage acel iubit înapoi în viața ta. Îți readuce fostul înapoi și ajută la rezolvarea căsniciilor rupte. Viața este prea scurtă pentru a fi nefericit. Gandeste-te la asta. Meriți cea mai mare fericire și dragoste, El a cerut o vrajă de dragoste specifică pentru mine și soțul meu, iar eu am acceptat-o. Și această vrajă puternică Vessel a început să-și facă magia. Și la 48 de ore după această vrajă, Vasul a lucrat pentru mine, soțul meu m-a sunat, să fim din nou împreună, și i-a părut rău pentru toate faptele sale greșite. Vraja mea funcționează pentru că ghici ce:

Notă: acesta este total inofensiv și nu are efecte secundare

WhatsApp: +12897808858
E-mail: drrobbinsonspiritualhome@gmail.com
https://www.facebook.com/Drrobbinson