| devilll a întrebat:

Ai putea ierta persoana pe care o iubesti chiar daca te-a inselat si ati fost despartiti mult timp?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa ierti si sa vezi ce se intampla. Tu, pun pariu, ca in adancul sufletului l-ai iarta, dar si totusi n-ai faceo. Daca l-ai iubit si crezi ca merita fa-o, dar ai grija.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu daca as putea si sper sa nu aflu niciodata.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca m-a inselat nu as putea ierta...stii tu ca cine inseala o data va insela si a doua oara...
daca m-as impaca cu el relatia nu va fi la fel ca inainte pentru ca nu as mai avea incredere in el si decat sa stau tot timpul cu indoiala in suflet...mai bine nuoh go on

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna

Se spune ca o persoana care iti da o palma iti va mai da si a 2 a oara si tot asa si este adevarat
Sincer eu una nu as putea ierta
Numai daca ar regreta din suflet dar asta nu stie decat el
........acum tu decizii

| Cryssy a răspuns:

Cred ca da....

| LinNaA a răspuns:

Dacal iubesc cu adevarat as putea sa il iert numai sa stiu ca nu ma va inselA

| inna a răspuns:

Da, as putea sa iert desi mult timp m-ar urmarii unele amintiri neplacute.Eu cred ca fiecare om merita o a doua sansa.Parerea mea.

| Orannginna a răspuns:

Poate ca vei avea puterea sa ierti, si cu siguranta ai s'o faci candva pentru ca, cum ai spus si tu, e "persoana pe care o iubesti". Dar nimic nu trece fara sa lase urme si indiferent daca ai sa ierti sau nu, de uitat nu vei uita...

| r8driver a răspuns:

Niciodata.

| JoJo a răspuns:

Nu.

| Liada a răspuns:

Hmmm...am iertat asa de 4 ori... dar nu a dus la nimic bun...si am hotarit sa incep o noua fila in viata mea...acum sunt foarte fericita si nici nu-mi aduc aminte de trecut...mult succes intr-o alegere potrivita sufletului tau

| dada a răspuns:

Daca te-a inselat prima data... a2a oara va face la felwinking

| sheid a răspuns:

Nu. punct! se va ajunge in scurt timp in aceeasi situatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de regula nu revin la o relatie, pentru ca nu va mai merge, nu-mi pansez sufletul, nu-l vreau schilod, il vreau intreg si pentru o rana viitoare.

| just_for_my a răspuns:

De iertat sigur ca il iert dar nu cred ca il uit vreodata pentru ca m-a inselat, si cu siguranta as prefera sa raminem doar amici si nimic mai mult.

| Maria8494 a răspuns:

Ești îndrăgostit de cineva și el/ea nu răspund gestului, frustrat din cauza unei despărțiri, atunci poți Contact Spell, vrăjile lui vor atrage acel iubit înapoi în viața ta. Îți readuce fostul înapoi și ajută la rezolvarea căsniciilor rupte. Viața este prea scurtă pentru a fi nefericit. Gandeste-te la asta. Meriți cea mai mare fericire și dragoste, El a cerut o vrajă de dragoste specifică pentru mine și soțul meu, iar eu am acceptat-o. Și această vrajă puternică Vessel a început să-și facă magia. Și la 48 de ore după această vrajă, Vasul a lucrat pentru mine, soțul meu m-a sunat, să fim din nou împreună, și i-a părut rău pentru toate faptele sale greșite. Vraja mea funcționează pentru că ghici ce:

Notă: acesta este total inofensiv și nu are efecte secundare

WhatsApp: +12897808858
E-mail: drrobbinsonspiritualhome@gmail.com
https://www.facebook.com/Drrobbinson