| sebastyancuidiny a întrebat:

Mai baieti si fete, am si eu o intrebare. Mai degraba o problema. de ce nu pot sa termin in ea[prietena(in prezervativ)? Adica, am avut toamna trecuta o prietena cu care terminam numai oral, la ea in gura, faceam neprotejat, niciodata nu am terminat inauntru. Astazi am facut-o de 3 ori cu noua mea prietena. Prima oara, ea dupa vreo 25minute ma intreba cat mai am ca numai poate...si am tinut-o asa cam o ora pana..am scos penisu din ea si am pus-o sa mi-o frece pana mi-am dat drumul in palma. 2nd si 3rd, la fel... ea la fel dupa 20minute era lesinata si eu vreo 40minute am dat "in gol" incercand sa termin inauntru, dara fara succes, pana la urma m-am apucat sa o frec eu, apoi am bagat-o inauntru..am impins de 2-3ori si am terminat. Deci, am eu o problema?

7 răspunsuri:
| kidutzq a răspuns:

Da...ai o problema! Ai tot auzit in stanga si in dreapta, la unul si la altul, ca esti ''mare gigolo'' daca o tii pe fata cateva ore si nu ejaculezi. Alea sunt povesti, nascocite de niste cretini frustrati. Ideea e sa te simti bine...incercati un joc erotic, ceva. Gandeste-te in permanenta ca nu suntem masini de facut sex, nu te urci pe fata si te apuci de impins, avand in cap ideea ca trebuie sa ajungi la bariera de 50 min sau o ora. Incearca sa-ti autoinduci o stare de relaxare si placere. Daca nu merge, du-te la psiholog. Bafta!

| dyana18 a răspuns:

Dezgustator!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru dyana18):

Tipic Feminin pana incep hormoni sa danseze liberi tongue Atunci se schimba la 180 situatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba pe mama ta, mamicoooou, taticu tot asa, prin gurita prin gurita?
Acuma nu avem de ce sa ne suparam pe el, copilul spune ce vede la el in casa

| cristy3991 a răspuns:

Da, ar trebui sa te duci la psihiatru.

| AlexandraEvermore a răspuns:

Eu cred ca esti puuutin cam. stiu si eu disperat? happy

| axxys a răspuns:

Ai vazut multe filme porno si ti-a afectat creierul!
Ai inceput sa o freci aiurea si nu isi are rostul.
REVINO-TI!