| Ryuuzuka a întrebat:

Mai...deci eu chiar nu inteleg.Am un baiat in clasa care cred ca ma place.De fapt asa imi spune toata lumea. Si eu il plac,dar incerc sa nu ma atasez prea tare de el. Mereu cand sunt cu el si trec fetele pe langa mine el se da la ele si se da mare, avand impresia ca e un mare smecher ori mai face asa si la colegele mele din clasa. Majoritatea pauzelor sta langa mine ori ma mai ia in brate. Si incerc sa-l indepartez de mine,mda. Ma place sau nu? Cei din clasa vazand cum ma comport cu el zic ca ma iubeste si ca n-ar trebui sa fac asa, dar el se da si la alte fete si ma intreb daca asta ar fi doar o simpla placere. Fara raspunsuri la misto. Eu ce ar trebui sa fac sa stau cu el ori sa nu-l mai iau in seama? In timpul orelor si chiar in pauza il surprind aproape tot timpul uitandu-se la mine.Si daca merg la baieti, vine langa ei si incepe sa se dea mare si tare. Nu prea imi dau seama. Sunt unele momente in care cred ca nu ma place deloc ...asa cred eu, dar poate fi doar gelozia.Complicat.
Funda si restul vot happy.

Răspuns Câştigător
| Marissella a răspuns:

Heei, buna. Sa stii ca mi s-a intamplat si mie chestii de genu, iar in prezent la fel.Tot asa fac si eu, nu prea-i dau mare atentie, adica mie nu-mi place atat de mult de el si stiu ca sunt doar o alta fata pe care i s-a pus pata, dar n-am sa-i cad in plasa si n-am sa ma las cucerita de "farmecul lui". Crede ca e mare macho, cucereste pe oricine, dar eu nu sunt "another girl". Si asa te sfatuiesc si pe tine, cine stie cand isi va muta cortul si va ochi pe alta, iar tu incepi sa fierbi toata dupa el. Ramai pe pozitie draga si nu te lasa. Sunt sigura ca sunt niste sentimente de moment. Fii demna! :* Pupici.
Funda? big grin

| Ryuuzuka explică (pentru Marissella):

Ms pentru sfat :*.

| Marissella a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Placerea e de partea mea! :*

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii place de tine dar trebuie sa comunici cu el ca sa vezi ce vrea cu adevarat deoarece poate fi un nesimtit.

| newperson4him a răspuns:

Nu te consuma..Mai asteapta sa te maturizezi, suna ca o problema a unei fete de clasa 2.

| Ryuuzuka explică (pentru newperson4him):

Adica nu ma agit prea tare pentru ala.Am precizat doar ca nu vreau sa ma atasez de el, fiindca poate fi doar un fustangiu oh go on yeah.Am vrut doar parerea voastra happy.

| Skeez a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el ca sa lamuresti totul... + ca daca el/prietenii lui spun ca te place comportamentul lui nu prea zice asta... pare doar genul care te vrea pentru ca probabil arati bine si asa sa se dea mare cu noua lui cucerire -.-''
-daca totusi gresesc si tu chiar crezi ca nu e genul ala de tip atunci ramane ca intai sa te convingi tu daca il placi sau nu, iar abia apoi sa te gandesti sa fii cu el

Succeswinking

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Hei :*. Te inteleg, asa sunt baietii. asa isi manifesta ei ''afectiunea'' fata de o fata. Am trecut si trec prin ce treci tu dar incerc sa nu mai pun la suflet toate gesturilea astea care le face cu alte fete si il las in durerea lui. Asa ar trebui sa faci si tu. Arata-i ca esti indiferenta si ca nu iti pasa ceea ce face el cu fetele din clasa happy. Parerea mea. Cred ca ti-am fost de folos. Ce zici? Merit funditabig grin? Te pup si as vrea sa ma anunti si pe mine si sa imi spui cum au decurs lucrurile.

| Ale25 a răspuns:

Si mi-e mi s-a intamplat exact la fel, si dupa ce am vb am stat impreuna....eu zic sa astepti sa se maturizeze ca daca nu o sa ai de suf