| BiancaaBd a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru big grin. Am un baiat in clasa de care fetele spun ca ma place. Lucrurile stau cam asa: de la ziua mea in coa` tot face "mici" gesturi: odata m`a pupat p jumatate de gura, m-a luat in brate, insa in brate mai ia si alte fete, pot sa zic ca e "obisnuit" cu astahee hee cand mai ies la tabla si trec pe langa el (n`am pe unde s`o iau in alta parte) se lasa cu scaunu mai jos si ma apuca de picioare laughing, sau cand mai trece pe langa mine, gaseste motive sa se bage in seama si cand se uita la mine, imi zambeste happy. Credeti ca ma place? Colegele mele asta spunbig grin.

4 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Da te place! Ai incercat sa vorbesti cu el? Poate ca nu o sa-ti zica in fata, dar te placewinking

| eXtreme21 a răspuns:

Vezi ce reactie are cand il bagi si tu in seama, daca e atent la ce spui si in plus daca e obisnuit sa faca asa cu toate fetele inseamna ca isi cauta una, iar daca tu ii oferi oportunitatea sigur nu va refuza.winking
Sper ca am puutut sa te ajut.

| yekto a răspuns:

Cu siguranta nu te desconsidera. dar fii atenta cu gesturile de genu "Ma apuca de picioare", nu sunt tocmai firesti si daca taci e posibil sa fii luata de fraiera.
vorbeste cu el, baga-l in seama si vezi ce face mai departe. nu-i permite orice sa nu devii o alta notita din agenda (adica o alta tipa care a facut-o)

| wwe1 a răspuns:

Logic ca te place! se pare ca asa se manifesta el can iubeste pe cineva.