| alexa19 a întrebat:

Mai devreme am iesit pe afara sa imi plimb cainele si m-am intalnit cu fostul prieten.Am stat de vorba, mai glumeam asa unu cu altul, imi arunca cu zapada, mi-a aruncat cu zapada in spate si eu incercam sa o scot si mi-a scos-o el, ma lovisem si la mana si el a pus mana lui peste a mea ca sa numai ma doarastraight face, l-am intrebat daca mai vine la mine sa imi faca pc si a spus ca o sa vina, iar apoi cand sa plece in casa mi-a dat cu palma la fund si mi-a zambithappy.
L-au mai intrebat prieteni de ai lui daca vrea sa se impace cu mine si el a spus ca numai vreasad.
De ce credeti ca se comporta asa cu mine avand in vedere ca a spus ca numai vrea sa se impace cu mine?straight face ce sa cred?straight face

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Eu zic ca inca ii esti draga, sau poate doar vrea sa fie dragut cu tine!
De ce nu il intrebi tu daca mai vrea sa aveti o relatie?
incearca sa vb cu el si sa vezi ce are de gand, daca nu il intrebi in fata, intreaba-l pe mess, acolo iti gasesti mai bine cuvintele si nici nu ai asa mari emotii!
spune-i ca merita sa mai incercati odata si vedeti ce iese!
parerea mea este ca inca ii mai esti dragawinking