| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista baieti cuminti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ratați sunt peste tot...

| timidul96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din răspunsul tău reiese cât de "cuminte" ești...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare as fi curios daca ai avea sange in tine sa-mi zici chestia asta face to facewinking

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ne.Mă intimidez repede.N-aș avea destul curaj.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa te dau de gol ca prin ratati te referi de fapt la aia de "treaba" sau sa nu te dau de gol? ORicum funda nu o poate retrage rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu voi nega, ea va crede în continuare că sunt bună și naivă ca ea și tu pici drept ăla rău, ca de obicei laughing
Da...de fundă mi-era mie. Dacă o pierd din cauza ta, mă sinucid.Să știi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" ca de obicei". De asta nu mai dorm eu la noapte, clar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum n-o făceai))
Lasă, știu cât te afectează părerea celorlalți.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deja ma stiu toti! crying(

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e cazul să plângi...doar dacă vrei.

| LoveSleep a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Iartă-i că nu știu ce vorbesc. Doar nu te enerva, te rog, nu căutăm probleme.

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti cuminti nu atrag fetele, ce inseamna baiat cuminte?

| Violleta2022 a răspuns:

Au existat din totdeauna, trebuie doar sa privesti atenta in jur, ca stau cuminti in banca lor.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur DA, chiar daca reprezinta doar mici ''insule'' in imensul ''ocean'' de badboy nesimtiti. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inca sunt destui.

| Necunoscut112 a răspuns:

Depinde ce înţelegi prin "cuminte". Din punctul meu de vedere ăsta e un termen nefericit dacă este atribuit unui bărbat.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cum a comentat si cineva mai jos acestia sunt destui de rari si din ce in ce mai greu de gasit ( ca niste insulite minuscule intr-un ocean gigantic de RATATI ( cu dedicatie ) )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezent.

Fundă?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu mai ești băiat la 40 de ani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai așa să verific
și...
dap, totul la locul lui, de ce întrebi, ție ți-a căzut?
Mai am până la 40, mulțumesc lui Dumnezeu... Suntem generoși cu rotunjirea rezultatelor?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ața e tot acolo, da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine o lasa-i moarta la timp. Zic eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca sunt prea multi, sa fiu sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, să nu uit... Văd că deja s-a stabilit că băieți cuminți ar mai fi. Întrebarea de fapt ar fi trebuit să fie, fete cuminți oare mai există?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da existã dar sunt invizibili

| AlexSalling a răspuns:

Nu

| 2k18Tpu a răspuns (pentru AlexSalling):

De ce?

| AlexSalling a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Fiindca toti vor sa fie rai in ziua de azi, sa faca pe durii, asta se intampla. Numai gasesti baietii care vor iubire, o relatie serioasa, chestii de genul.

| Victoria18 a răspuns:

Putini...rău de tot.

| Eduard196 a răspuns:

Are cineva nevoie de ei?

| 2k18Tpu a răspuns (pentru Eduard196):

Da.

| Eduard196 a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Nu cred. Sunt cei de care fac misto si de care isi bat joc cei mai multi
Si deci ce nevoie mai e de ei?

| YellowAngel a răspuns:

Da. De ce nu?
Numai ca unele fete sunt prea proste si sunt atrase de cei mai rautaciosi si cand e vorba de unul cuminte le vine sa vomite. Si apoi zic ca nu exista baieti cuminti

| timidul96 a răspuns:

Mda, depinde unde cauți

| anonim_4396 explică (pentru timidul96):

N-am pretins niciodată că aș fi.
Drăguț nicklaughingSpune multe.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

S-au simtit ca multi domne laughing. Ma intreb in privat cati or sa te mai insulte. Ca deh, doar de atat sunt in stare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te miră?laughingSe simt răniți...
Da, de-abia aștept.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar sunt patetici.

| PuntIle a răspuns:

Depinde ce inseamna cuminte, timid(prostanac) sa nu si poata lua apararea sau rezervat in comportament. Banuiesc ca sunt din ambele categori.Din pacate exista multi golanei care sunt niste zei ai strazilor, in realitate doar niste prosti fara scoala si mintea subtire.