| Alexandru250201 a întrebat:

Mai exista fete care dau mesaj primele, care stiu sa deschida un subiect interesant cand vb cu un baiat, sa il tina captivat ca sa nu mai vorbeasca si cu alta?
Si daca nu, de ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Pentru că nu i place la nici una de tine.

| Swae a răspuns:

Normal ca existalaughing depinde de cate lucruri au in comun si starea amandurora. Uneori functioneaza, alteori nu. E bine daca au amandoi mentalitati asemanatoare, energia sa fie reciproca. Daca nu, n-are rost sa iti pierzi timpul, daca da. e bine sa insiste ambele parti, nu doar o singura persoana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swae):

"e bine sa insiste ambele parti, nu doar o singura persoana."

Și cu tine au insistat tipii cu care ai rezonat? Nu exista sa insiste ambele părți, exista 2 tipuri de energii feminina și masculina, in mod normal tu trebuie sa insiști sa meargă relația.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e o regula.

Răspuns utilizator avertizat
| Nshbsjwjihcwu a răspuns:

Da,cu sigurantă există dar depinde şi de acel băiat