| dreamgirl16 a întrebat:

Mai exista si ROMANTISM in ziua de azi printre >noi: Cand si cum ti-ai demonstrat ultima data aceasta latura excitanta!:X?

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Da exista. ultima data cu prietenul meu cand am fost la munte, decorul era fantastic.doar noi 2 si o cada cu spuma...:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dyyva a răspuns:

Daca inca il mai iubesti, nu lasa lucrurile asa, deoarece, in timp, puteti ajunge doi straini care nu inteleg de ce mai stau impreuna.

Ai putea prelua chiar tu initiativa: invita-l, de exemplu, sa petreceti un weekend impreuna, fara telefon, fara prieteni sau familie. Ocupa-te tu de organizare, in asa fel incat totul sa fie perfect sau suna-l intr-o zi oarecare a saptamanii si spune-i ca ai facut o rezervare la restaurantul vostru preferat.

Pregateste chiar tu o cina romantica, la lumina lumanarilor, cu un vin bun, rosu si ofera-i cadou acel joc pentru computer pe care si-l doreste de mult timp, dar tu i-ai spus ca sta prea mult la calculator si sa nu-si mai cumpere nici un CD.

Nu-l mai cicali povestindu-i problemele tale de la serviciu, mai bine ia o sticla cu vin sau cu sampanie, doua pahare, o patura si stati cateva ore in parc, pe iarba, vorbind numai despre lucruri legate de voi doi.

Acestea sunt doar cateva dintre solutiile la indemana oricui pentru a-l recuceri pe barbatul iubit.

In momentul in care il vei coplesi cu toata atentia ta, probabil ca el isi va aminti cat de romantica era relatia voastra la inceput, iar tu vei fi bucuroasa sa constati ca esti indragostita de acelasi barbat.

| kurinkita a răspuns:

Da. Mai exista. Si am demonstrat-o ultima data cand am avut o intalnire cu o veche prietena acum 3 zile.

| Roll a răspuns:

In timp ce luam cina (lumanere, chestii) cu prietena mi-a venit sa ma bashesc si m-am abtinut.