| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile stau in relatii toxice? de ce acceptati barbatii care va trateaza ca pe un nimic fara flori fara cine romantice plimbari romantice chiar nu mai exista romantism in ziua de azi?

13 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Oamenii, in general, sunt foarte sensibili, mai ales in ziua de azi si la traiul pe care il avem deoarece frica este acum la ordinea zilei. Iar din frica se intampla toate nenorocirile. Asa si la fetele care stau cu barbatii care le bat, stau din frica pentru a nu fi parasite sau se gandesc ca nu vor mai gasi alt barbat care sa le ia, sau poate fi din placerea de a fi maltratate, asta tot din frica, dar dintr-o frica pe care a avut in viata ei(legat de parinti, de anturaj, vreo problema ceva majora in viata ei). Oricum o fi..nu trebuie sa ii judecam, ei stiu de ce stau si pentru ce stau si e treaba lor, daca nu vor sa iasa din lantul asta.

| just4ubr2015 a răspuns:

Era intrebare adresa femeilor daca tu te simti e partea a doua.

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

laughing)))) -_- kid vrei ceartă? Vrei belele-_-

| just4ubr2015 a răspuns (pentru 199onur7):

Kid esti tu daca intr-adevar esti din 1997 laughing cred ca sunt mai mare si ca taicatu laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

5 Noiembrie 11. 1997 -_- mustafa onur official -_- nu vrea belele stai cuminte -_- kid

| just4ubr2015 a răspuns (pentru 199onur7):

Vezi sa nu te fugaresc ca stefan cel mare pe turci si sa ai si interdictie pe Romania onur laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Tu vrei săte bat cu paste carbonara -_- si sa dau cu nageti in tine -_-

| just4ubr2015 a răspuns (pentru 199onur7):

Du-te mai bine si fierbe pastele si lasa TPU ca se arde pastele si te da aia afara de la munca laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Eu nu muncesc stau acasa si nu fac nimic

| just4ubr2015 a răspuns (pentru 199onur7):

Daca nu te duce capul e logic asa sunt turcii laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

-_- kid

| just4ubr2015 a răspuns (pentru 199onur7):

Bea lapticu si du-te la culcare ca e ora de somn sa nu se supere mami laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Sincer ar merge niște lapte cu cereale-_-