| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Mai lunga sau mai groasa?
Fara raspunsuri gen POTRIVITA, Strict ce am intrebat!

21 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Alunecoasă.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru h3r):

Daca e groasa, si scurta, si alunecoasa, poate nu ajunge pana unde trebuie, deci raspunsu tau e LUNGA?

| h3r a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Vie.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru h3r):

Ai idee prin ce exercitii se mentine VIE?laughing

| h3r a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Ce tot comentezi bre? Dacă nu poate sta trează mai contează forma?

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru h3r):

Ai dreptate, dar cand e vie, care forma e mai buna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Chiar si de 1 cm?

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru HueyFreeman):

E un item cam rar laughing sa fie cu amundoua, si poaate nu e prea pretios, chiar daca e rar, intelegi ce vreau sa spun!

| Cristiann25 a răspuns:

Pai spune-mi cam cat o vrei sa stiu daca mai pun prelungire sau mai tai din ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cred ca pentru fetele de o anumita varsta e buna cea lunga, ca sa nu le doara, iar dupa o anumita varsta cand se largesc, aia groasa, zic si eurolling on the floor

| dragodana a răspuns:

Salut! Lunga, groasa si sa stie "treaba". Iubitul meu are 23 cm lungime si 5 cm grosime si e perfect. Daca esti baiat de ce trebuie sa te compexezi? Daca esti fata vei gasi penisul potrivit pentru vaginul tau ca n-au intrat zilele in sac.

| Klaudiu214 a răspuns:

Wtf

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru Klaudiu214):

Ce-i asa wtf? E ceva in neregula sa intreb ce e mai bine? Normal ca trebuie sa fie un model carese simte perfecT! smug

| Klaudiu214 a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Daca tu zicismug

| Athée a răspuns:

Iubirea e cheia la placere, nu grosimea/lungimea.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru Athée):

Cat de adevarat...tu stii sa te folosesti de iubire pentru placere?

| Athée a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Asta e partea buna. Daca sentimentele sunt reale, nu e deloc greu sa te folosesti de ele, vine de la sine.

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Dar la cati ani ti.ai pierdut virginitatea? si acum cati ani ai?

| SparkleO a răspuns:

Groasa si jucausa

| 22andreea22 a răspuns:

Mai lunga sau mai groasa ce? despre ce vorbim aici?