| Valyasdfg a întrebat:

Măi oameni... vă rog nu luați în râs....am observat că tot ce visez noaptea, după ceva timp mi se întâmplă în realitate! Iar când mi se întâmplă în realitate, îmi dau seama și zic: bă,eu am visat asta, odată am visat și locul de munca unde urma să mă angajez, bine, acum lucrez altundeva, acum cred că aveți dreptul să râdeți, dar am visat că i-o trăgeam la fosta profă de franceză anallaughing adevărul e că și este o femeie perfectă, 26 ani. Ce sa cred?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa ai bafta (norocul) ca si acest vis (erotic) sa ti se implineasca... in realitate. big grin

| Valyasdfg explică (pentru corbulalbrosu):

Mno... lăsa mai bine nu, am deja, nu-mi trebuie laughing))

| Emilian65 a răspuns:

Visul cu profa de franceza ti-a ramas intiparit in minte pentru toata viata.

| WaterDrop a răspuns:

Aoleu! Ma speriasem cand am citit "vis". Am crezut ca ai avut si tu visul ala cu omul negru in camera ta. Dar daca este doar o profa de franceza, esti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toate visele mele devenau realitate, acum eram miliardar in euro si aveam 10 femei, 30 copii. A da eram si homosexual pentru ca am visat odata ca mi-o trageam cu un barbat.

| Valyasdfg explică (pentru anonim_4396):

Bă nu știu habar n-am deci multe mi s-au întâmplat și chiar atunci câteva secunde am rămas blocat și mi-am dat seama că eu am visat acele evenimente, nu știu nu-mi explic!

| Rhea44 a răspuns:

Mi se intampla fix aceeasi chestie bine dar fara "visul " acela?

| Valyasdfg explică (pentru Rhea44):

laughing noi suntem mai specialilaughing

| Rhea44 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eu stiam ca sunt?