| BoierBibescu a întrebat:

Mai revin cu o intrebare, si aceea fiind. Deci pentru voi fetelor. in plan sexual. cam ce ati urmarii la un barbat? marimea penisului, aspectul penisului sau cum arata barbatul?

Pun intrebarea asta. pentru ca ma confrunt des cu chestii din astea. cand vine vorba de subiectul asta! DAU FUNDA PENTRU CEL MAI ORIGINAL RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| alexandra21_3435 a răspuns:

In plan sexual intai vezi corpul barbatului pana sa se dezbrace, deci primulcontact vizual il ai cu corpul lui. sa stii ca nu marimea conteaza, ci mai degraba treaba care stie sa o faca cu el. ca poate sa fie unul mare si habar sa nu aiba sa satisfaca o femeie. si in ceea ce priveste aspectul e important sa fie ingrijit ca nu ti se faca sila de barbat, ca degeaba e el frumosul pamantului daca la igiena este varza(adica ceva de genul"pe afara e vopsit gardul.si inautru e leopardul)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod cert nici una dintre ele. La un barbat apreciez imaginatia si lipsa de inhibitii.

| Mao a răspuns:

Nu stiu daca m-am gandit de 3 ori la asa ceva. Un baiat la care chiar m-am gandit a fost fostul meu prieten.
Nu vedeam nimic altceva decat noi doi impreuna, niciun aspect, nicio marime, sau altceva, doar noi doi iubindu-ne, fiind aproape, nedespartiti.
Dar unele vise, la urma urmei...raman vise.

| cOnTexT a răspuns:

Buna, sincer sunteti niste PENIBILI straight face ma scuzati ca va zic, dar imi venea sa zic niste insulte mult mai mari! Ba frate tu vrei fete si crezi ca tot ce conteaza e marimea penisului, aspectul lui sau cum arati? Nu e de mirare ca nu iti gasesti o prietena straight face Ba, conteaza si ce ai in cap, ca degeaba esti tu numa muschi, si ce faceti numa sex? trebuie sa poti discuta cu persoana, sa o faci sa rada, sa o faci sa se simta bine!

deci pe bune, penibili!

| zeg685 a răspuns:

Cea mai buna cale este cea cu marimea penisului si puterea de ejaculare a lui. Caci daca vrei sa ai copii asta trebuie sa cunosti bine la barbati.

| NiKy_7124 a răspuns:

Cum arata barbatul...