| Alinamiinima a întrebat:

Fetelor, vreau să răspundeți la următoarea întrebare: Ce înseamnă un bărbat bun la pat pentru voi? Care este definiția unui bărbat bun la pat, vă întreb deoarece sunt curios cam ce înseamnă pentru femei un bărbat bun la pat și care sunt calitățile unui bărbat ^bun la pat^. bănuiesc că este vorba despre mărimea organului genital și durata actului sexual ori? Vă rog să răspundeți cât mai detaliat ca să înțeleg exact cum arată, în viziunea voastră, acel bărbat ^bun la pat^ happy

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu contează fizicul, mărimea doar sufletul atat, astea fac sex cu fantome, tu crezi in femei, e trist ele mint non stop

| Sofer a răspuns:

Bun la pat. Sa știe sa o satisfacă pe nebuna.

| mgtow a răspuns (pentru Sofer):

Auzi 1h in pat zice aia lol. Iam bagat-o la una 45 min si s-a uscat iritata a ajuns.

| alina2k18 a răspuns:

Mda, cum zice colegutu, sa stie sa satisfaca nebuna din mine laughing
Otherwise, 20 cm + pasional si feroce cand trebuiewinking
laughing

| Emma30555 a răspuns:

Bun la pat înseamnă să fi pasional, sa ști sa o atingi, sa o saruti etc. Durata actului și mărimea nu sunt asa importante cum crezi, contează mai mult intensitatea, dacă un act sexual durează prea mult devine iritant și obositor pentru ambii și dacă e prea dotat e posibil sa nu se potrivească anatomic cu orice fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand sa aiba un aspect fizic fierbinte,patratele,par pe piept,sa aiba o figura masculina care le excita,sa stie unde sa o sarute, unde sa o atinga, sa stie miscarile, iar marimea conteaza mai putin decat ai crede, sa fie macar 15cm in erectie, majoritatea asa au!

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi place păru pe piept și de pătrățele chiar nu-mi pasă, so nu mai da generalizări aiurea cu aspectu.
în rest da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No gay, am spus asta pentru ca stiu ce vor ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu încă sunt virgină, dar în viziunea mea un bărbat bun la pat ar fi în primul rând unul "bine dotat", să aibă lungimea penisului de 16 sau 17 cm, acum contează şi grosimea nu numai lungimea, nici foarte groasă, nici foarte subţire.
În al doilea rând să poate să "ducă" şi o oră în pat, să nu "termine" imediat, după abia 10 sau 15 minute.
Să fie ager şi să nu obosească repede. big grin

| LeSuiton a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu standardele astea, banuiesc ca esti fit si ai fundul si sanii foarte mari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeSuiton):

Nu am fundul și nici sânii mari și nici nu mi-ar plăcea, deoarece mi se pare vulgar.

| Alinamiinima explică (pentru anonim_4396):

O oră vrei tu să țină el? În cazul ăsta, probabil tu cauți un actor de filme porno, nu un tip normal.

| LeSuiton a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca esti virgina clar nu ai experienta, nu ai sani si fund mare, nu vei avea parte de o partida cu unul dotat, care duce o ora in pat si mai are si experienta.Mai ales ca este vulgar ca un barbat sa o aiba mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apai și eu vreau o virgina care să-mi facă deppthroat, să mă satisfacă de sa nu-mi mai trebuiască pzda câteva luni. Dar din păcate asta nu e prea posibil.

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Eu sau tu? rolling on the floor daca voiam sa ma aflu în treaba făceam altceva. Vorbești de sâni și fund mare și apoi îmi reproșezi mie laughing

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Eu ii raspund altei persoane, tu raspunzi la intrebare sa te afli in treaba, asa si la alte intrebari big grin

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Acum 5 ore | LeSuiton a răspuns (pentru Cristinna31):
"Cu standardele astea, banuiesc ca esti fit si ai fundul si sanii foarte mari."

Și zici de mine ca răspuns doar sa ma aflu în treaba? Domne, eu măcar răspund ceva util și încerc sa ajut omul nu ca tine.

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Cum 5 ore | MichaelCorleone a răspuns:
Interesant cum numai barbati au raspuns la intrebarea asta...banuiesc ca stiu ei mai bine ce vor femeile...

acum 4 ore | MichaelCorleone a răspuns:
Degeaba pui intrebari din astea ca o sa fie numai raspunsuri de la barbati misogini ca na, barbatu' stie mai bine ca femeia.

Incerci sa raspunzi ceva util si incerci sa ajuti omul, pai vezi ca esti dobitoc?
Ai aproape 1000 de raspunsuri intr-o luna, viata ai?

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Exact, și nu numai barbatii au răspuns la aceasta întrebare și la întrebarile alea? Mulțumesc totuși ca mi-ai vizitat profilul, sper ca ți-a plăcut love struck dacă tot te-ai uitat la răspunsurile mele ai fi putut sa te uiți la mai multe sa vezi ca măcar eu fac ceva util pe site-ul asta în timp ce tu ești un troll. Pana la urma care dintre noi este dobitocul? Cel care comentează de fund și sâni sau cel care da răspunsuri ca lumea? Hai, mai uită-te la răspunsurile date de mine și după vorbim. Să-mi spui ce părere ai laughing

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Raspunzi la intrebare sa te afli in treaba, asa si la alte intrebari

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Https://www.tpu.ro/raspunsurile-mele/

Oricând ai tu timp :) doamne ai zis același lucru de vreo 3 ori :)) ai rămas fără replici sau nu știi de ce sa te mai iei?

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Raspunzi la intrebare sa te afli in treaba, asa si la alte intrebari.

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Asta este a 4-a oara când zici asta? Nu ai replici, dragule? sad cum deja te-ai uitat la ce raspunsuri dau eu uită-te și la răspunsurile tale. Hai sa le comparam și sa vedem cine răspunde doar ca să se afle în treabawinking

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Asta inseamna sa fii dobitoc, nu m-am uitat la raspunsurile tale, ti am tinut minte numele de la intrebarea asta, https://www.tpu.ro/......zatia-din/
Vezi daca esti dobitoc? :) Daca raspunzi ca sa te afli intreaba, acum incepi sa plangi.

| Michaeel a răspuns (pentru LeSuiton):

Hai domne ca de 2 ore o ții cu aceeasi replica laughing nu mintii ca știu ca te-ai uitat la mine pe profil...recunoaștebatting eyelashes degeaba ma faci dobitoc ca dintre noi doi tu ești alawinking și chiar dacă răspund ca să ma aflu în treaba uite ca astfel de răspunsuri le sunt folositoare oamenilor, tu comentezi prostii și vulgarități și zici de mine ca vreau atenție? Hai, fa pași wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinamiinima):

De ce neapărat?
Tipii normali nu pot avea și ei asemenea "performanțe"?

| Alinamiinima explică (pentru LeSuiton):

Esti belea, fratelo laughing
I-ai dat-o pericol laughing

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să faci tu o oră sex și după să vorbești laughing) nu înțeleg de unde păreri de astea fiind virgină

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

E o fantezie erotică.

| Michaeel a răspuns:

Interesant cum numai barbati au raspuns la intrebarea asta...banuiesc ca stiu ei mai bine ce vor femeile...

| alina2k18 a răspuns (pentru Michaeel):

P-acia sunt multe fetite cu M in buletin bossule laughing stiu si ce simtim cand suntem la ciclu nebunii astia laughing pe genu' --> eu sunt Vasilica de la oi, nu sunt chirurg dar fac transplant de ficat si rinichi la mine la stana la fel ca doctorii aia din spitale laughing

| LeSuiton a răspuns (pentru Michaeel):

Interesant cum raspunzi si tu sa te afli in treaba.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

In cazul meu un barbat bun la pat este cel care ma face sa ma simt foarte bine, cel care ma face sa ajung in punctul culminant si anume la orgasm. Dupa parerea mea nu conteaza asa de mult marimea penisului ci cum o folosesti, iar la durata actului sexual cum am mai specificat la o intrebare pusa tot de tine, inainte de a face sex daca am parte de preludiu ma excit mai repede, daca nu dureaza ceva mai mult timp actul sexual inainte sa ajung la orgasm.

| Valentina8 a răspuns:

Barbatul " bun la pat"e acela care stie sa-si satisfaca partenera prin mai multe metode nu doar "penetrare"nu tine totul de marime. Ca daca au un penis de 20 cm fii sigur ca nu vei putea face pe nebunu'decat daca tipa e vreo "sparta".
Sa fie bun la pat adica sa fie pasional, sa fie romantic si dominator. Dar in acelasi timp barbatul trebuie sa ofere si compasiune, adica sa inteleaga si sa respecte alegerile femeii in pat (gen daca vrea sau nu sa faca acel lucru)
In rest mai tine si de legatura dintre cei doi de cat de mult se iubesc sau nu. Caci daca exista iubire intre cei doi sentimentul de placere va fi desigur amplificat. Daca nu... e vorba doar de sex. adica te poti uita la firme pentru adulti ca sa intelegi.