| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt apreciați băieții romantici?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Desigur!

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

NU, ba chiar dimpotriva is considerati ca looseri dusi cu pluta happy
Vorbeste cat mai vulgar/badaran cu o fata si o sa te aprecieze mai tare
NO HOPE FOR THE HUMAN RACE

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi fost apreciati omul numai exista de multe milioane de ani

| Mogiojojo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca daca un baiat e genul ala romantic, linistit e automat loser. Poate sa fie genul ala serios si misterios si sa nu fie considerat loser. Loser-ii sunt cei care nu prea stiu ce vor. Oamenii sunt atrasi de persoane sigure pe ele. Trebuie sa ai o parere si sa stii sa ti-o mentii, argumentezi.

| RAY a răspuns (pentru Mogiojojo):

Adica sa fi ignorant

| Mogiojojo a răspuns (pentru RAY):

Poti sa fii ignorant cu persoanele cu care nu merita sa vorbesti serios si sa fii implicat in relatiile cu oamenii care merita atentie din punctul tau de vedere.

| RAY a răspuns (pentru Mogiojojo):

Nu la asta m-am referit, Trebuie sa ai o parere si sa stii sa ti-o mentii, argumentezi ai afirmat asa, asa gandesc majoritatea din ro, de asta nu evolueaza pentru ca se merge pe ideea las ca merge si asa

| Mogiojojo a răspuns (pentru RAY):

Fii mai coerent, te rog.

| anonim_4396 explică (pentru Mogiojojo):

Nu- mai incerca sa explici, nici nu stiu ce inseamna romantic sau cum sa facã o femeie sa se simta bine cu ei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar voi stiti nu? voi sunteti romantici universului, voi va mai uitati la telenovele

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu dar iti poti da seama de ce punct de vedere are o persoana, si romantic nu inseamna sa faci sex pe un pat plin de lumari parfumate. E o diferenta enorma dintre filme si lumea reala. cei din filme sunt pampalai

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Jalnic, sincer, unde sunt barbati gen cei 300 care au tinut piept unei armate, azi romantici le indundau cu lacrimile lor https://www.youtube.com/watch?v=4Prc1UfuokY

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Man trebuie sa ai si putinã feminitate in tine, Femeile nu sunt atrase de purã masculinitate.
https://www.youtube.com/watch?v=Y-rWGPHuwdw&feature=share

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand iubesti tampesti si ajungi si romantic, din pacate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da, sunt sad

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toate fetele sunt la fel.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa detaliezi...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi mai citești gandurile?
Sunt atrase si de pura masculinitate. Putina femininitate e prea multă femininitate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da Dar voiam sa scrii mai mult sa ma simt masculin.
Ma CorecteZi sa bag la cap!? Putin miscat stanga-dreapta fie ca e vorba de o idee sau chiar la propriu, aia e "pur".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca te pot face eu sa te simți masculin.

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă e proastă si masochistă, cred șho.

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Prietene, un spartan d'ăla a provocat un război de dragul unei femei, asta e romantism real, să fii gata să ucizi pentru cea pe care o iubești.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Wow,da,ai dreptate,stai ca am vazut un film, Elena din troia, iubirea asta, mie imi este frica de dezamagire, imi este frica sa iubesc, ca stiu cum e suferinta, am gustat din suferinta

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Exact asta e problema ta, a lui Subsemnatul și Forever frica, complexul de inferioritate și missoginism.
Mie nu mi-e frică să sufăr, dar mi-e frică să nu fac pe altcineva să sufere, și în general sunt leneș și antisocial. Mă împac bine cu singurătatea și depresia. Sunt la limita dintre nebunie și luciditate, iar operația pe creier m-a marcat. Am realizat că deși vreau realție, nu vreau una tipic locuit împreună și ***, și deși îmi plac copilași, n-am eu maturitatea de-a fi părinte. Accept că n-am o sclipire de geniu și sunt mediu, dar nu renunț, decât dacă am de gând serios să mă sinucid. Mi-a trecut prin cap și asta, dar sunt prea laș să o fac, instinctul de conservare și dorința de fericire mă ține în viață.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Daca nu incerci de unde stii, poate esti matur sa ai copii, ce varsta ai?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de vârstă man, e vorba de răbdare, de răspundere, etc.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Stai intr-un oras bogat man cu multe locuri de munca, nu vad de ce sa nu ai o familie

| Mogiojojo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ador scena aia.

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu nene

| RAY a răspuns:

Hey,un an nou fericit tuturor, in primul rand trebuie inteleasa evolutia, ea este baza intelegeri umane, sunt apreciati barbati care au supravetuit pret de 8 milioane de ani de evolutie, indivizi cu gene slabe nu sunt apreciati de sexul opus, daca ar fi fost noi nu existam, noi existam acelor indivizi care sau adaptat cel mai bine, romantismul nu tine de foame nici de caldura

| Violleta2022 a răspuns:

Baietii romantici sunt si vor fii intotdeauna apreciati.

| Plato a răspuns:

Bineinteles ca da.
Simplul fapt ca iti pui aceasta intrebare, ilustreaza starea depravarii societatii noastre.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Bai nu prea. Intotdeauna vor avea castig de cauza aia nitel mai bagabonzi care se imbraca in ton cu moda, au vorbele la ei si nu se implica foarte mult emotional sau cel putin asa lasa impresia. Aia le omoara in general pe gagici, nu romantismul si emotivitatea. Gen nu mai merge ca in filmul liceeni, trebuie sa-l ai si pe vino in coa'

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu prea

| Jeonghyeo a răspuns:

Nu in spatiu carpato-danubiano-pontic

| anonim_4396 explică (pentru Jeonghyeo):

Îmi place cum ai formulat răspunsul laughing))

| az864zb a răspuns:

Nu, dimpotrivă sunt considerați fătălăi. Chiar zilele astea vorbeam cu o prietenă despre faptul că ele adora băieții care le fac sa sufere si care nu le acorda prea multă atenție. Chiar ea mi-a confirmat asta... Cred eu că fetele care mai apreciază asta stau toate închise în casa ( cele serioase și cuminți mă refer ), deci slabe șanse să găsești o fata cu capul pe umeri.