| atentat31 a întrebat:

De ce doar baietii rai sunt apreciati?

11 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Nu sunt. Ei dau dovada de incredere si siguranta. Tu sa fi fata, ai alege unu care abia vorbeste, e timit sau care nu stie sa se comporte cu tine sau ai alege unu cu tupeu, care stie sa filtreze cu tine, care PARE ca e in stare sa te protejeze si e sigur pe el.

| RAY a răspuns:

Cu fetele e foarte complicat,pentru ca ele sunt foarte complexe,in prezent ce stim?
ca fetele aprecieaza baieti buni,cuminti,feminizati la menstruatie si la ovulatie babati mai masculini,sper ca stii ce inseamna mai masculin,inalt,musculos,hotarat,care e inconjurat de multe fete,hotarat,are abilitati de lider, intrebi de ce sunt apreciati? ca fara astfel de calitati omul nu a fi putut supravetui in savana africana, daca am trimite barbati de azi acolo, majoritatea ar fi mancati de alte animale, deci fetele sar reproduce doar cu vreo 10% din ei, astfel copii lor ar fi adaptabili la acel mediu, alegerile noastre din prezent sunt ca cum 1 milion de ani de exemplu, omul daca alege rational si nu simte nimic atractie ce interes ar avea?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nici erectie nu ai sa faci sex daca nu te atrage aia fizic, deci conteaza atractia fizica, asa nici ele nu se umezesc la vagin vazand un baiat urat

| Violleta2022 a răspuns:

Baietii rai sunt apreciati doar de pitipoance si proaste!
Nu gerenaliza ca nu-i cazul! Nu toate fetele sunt proaste!

| Hammurabi a răspuns:

Nu e neapărat vorba de "băieți răi" ci mai degrabă de băieți care au curajul de a nu se face plăcuți cu orice preț.
Pentru că majoritatea băieților au de obicei comportamente penibile, generate de teama că fetele nu-i vor plăcea.
Fetele sunt obișnuite să vadă băieții făcând orice posibil ca să le intre în grații. Și au și de ce. Pentru că există o grămadă de obosiți care le pupă în fund și își calcă mândria în picioare doar ca să le facă pe plac.
Și uite așa apare unul, pe care îl doare în p*** dacă fetele îl plac sau nu, sau dacă sunt de acord cu părerile lui sau nu. Tot acolo îl doare și dacă vreuna se arată oripilată de atitudinea lui.
Nu e un "băiat rău". Ci doar unul care are multă forță interioară.
Nu pentru că e nesimțit sau insensibil, ci pentru că e liber.
I se rupe.
E liber de toate ideilea alea de c**** care îi fac de obicei pe bărbați să se poarte ca niște sclavi și să creadă că dacă o femeie îi respinge, atunci viața lor e de tot rahatul.
E simplu, nu?

| atentat31 explică (pentru Hammurabi):

Pai eu de exemplu sunt un baiat timid cuminte si etc si nu ma simt asa apreciat

| takennnn a răspuns (pentru Hammurabi):

Bine zis! big grin

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai dreptate, like

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca tu nu stii sa te bagi in seama cu vreo fata.
Asta sau, daca nu, nu stii unde sa cauti fete.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pai tu nu faci nimic să iesi in evidenţă. Nu te observă nimeni ca sa stie ce minunat esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza e mentalitatea, un baiat bun se simte norocos daca are un "suflet pereche" si ar reusi cu una singura. Cand e respins se apuca de smiorcait
Un baiat rau pe de alta parte si ei sunt respinsi si neapreciati din n motive la greu inca, dar sunt constienti ca mai sunt miloane de fete si le pot schimba la fiecare 15 minute cu alta daca lucrurile merg prost. Si pana la urma le reuseste. E mentalitatea, nu e ceva magic la mijloc, cand lucrurile merg prost pentru ei nu merg cu ele si pleaca.