| geanny14 a întrebat:

Baietii, ce apreciati la o fata? fundita:*

Răspuns Câştigător
| kuviCk a răspuns:

Chipul e cam 70% la o fata. Daca arati bine la fata ai si corp si caracter. Ai grija la limbaj, nu fi nici fata CUMINTE dar nici sa lasi impresia ca esti o curtezana. Date la pers la care tii, asa in gluma si daca si ea simte la fel isi va da seama foarte rapid.Incearca totusi si niste pantaloni mulati sau cv care sati puna in evidenta marimea sanilor(daca sunt mici sa nu porti niciodata decolteu)

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Şi fundul şi mai ales fundiţa.

| Stefanu a răspuns:

Sinceritatea,chiar daca uneori e dureroasa.
Stima!

| MikidutZ1994 a răspuns:

Eu cand imi aleg o fata :X in primul rand incerc sa intru in discutie cu ea sa vad daca suntem pe aceeasi lungime de unda... apreciez la ea felul de a fi, personalitatea (in sensul ca: nu-i pasa ce zic altii despre ea) sa fie cat mai naturala nu imi trebuie cine stie ce pitipoanca cu 3 cm de fard...sa fie serioasa, naturala si desteaptabig grinwinking sper sa iti fie de folos:* pupici