| Andre a întrebat:

Salut baietii... ce apreciati la o fata?

Răspuns Câştigător

Sa fie educata, cu bun simt, sa fie amuzanta, sincera, harnica si intelegatoare big grin. Sa nu aiba greutatea mare, ci sa arate destul de bine. Cand ma uit la o fata, ma uit intotdeauna la fata ei si d-abia dupa ceva timp ma uit si la formele corpului, dar nu ma uit insistent, ci ma uit doar o data sa vad cum arata in general. De exemplu mie nu-mi prea place sa aiba niste (scuze ca folosesc acest cuvant ) sani foarte mari, ci medii si sa aiba un zambed frumos.big grin
Oricum, de obicei cand un baiat se indragosteste de o fata, prietenii lui pot sa spuna ca e urata cu spume ca pe el oricum nu-l va interesa ce spun ei. Dar asta nu inseamna ca ea nu trebuie sa arate destul de bine si sa nu fie ingrijita.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sinceritatea

| κλάους a răspuns:

PAi...totullaughingMai mult imi place la o fata sa fie MATURA si sa gandeasca MATUR. Formale fizice...asa si asa, nu pot sa spun ca nu imi place sa fie o fata cu forme dezvoltate, dar medi mergewinking

| NeneaGogu a răspuns:

Caracterul