| Insomnii a întrebat:

am o mare problema la bunicii mei la tara am ramas printe ultimele fete virgine si multi baieti se dau la mine din cauza asta. Ce sa fac sa sa scap de ei?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le spui ca nu te intereseaza asa ceva si iti astepti momentul potrivit cu persoana pe care o vei iubi.

| MissL a răspuns:

Le spui ca tu nu te incurci cu toti tzaranii, si sa te lase in pace pana nu incerci sa-i ti de fraeriwinking

| Sonny a răspuns:

Scoateti virginitatea la licitatie, ur gonna make some good money whit it.big grin

| flor_4630 a răspuns:

IGNORE TOTAL.ai grija, insa.s-ar putea ca unii dintre ei sa te placa cu adevarat si sa vrea sa stea cu tine nu doar pentru ca esti virgina.O virgina este mult mai apreciata de baieti decat una care nu mai este.Ai grija sa nu cedezi, decat atunci cand te simti pregatita cu adevarat si cu cine crezi u ca merita dragostea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai5656 a răspuns:

Fa sex cu ei happy