| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt virgin daca mi-am rupt "ata" prin masturbare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea dispare, cu prima ocazie cand ai sex cu penetrare, pana atunci, tot virgin esti!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai făcut ȘI sex cu altcineva, da - mai ești.

| PsyhoChild a răspuns:

Cum? Ai tras ca animalul de ea sau? Ata se rupe doar dupa ce faci sex de doua trei ori si in niciun caz prin masturbare.Inca mai esti virgin.Virgin nu vei mai fi cand vei face sex cu cineva

| Jonas94 a răspuns:

Eu nu cred că există starea de virginitate la bărbați. Poate la femei, himenul atestă acest lucru, dar la noi nimic nu confirmă sau nu infirmă dacă suntem sau nu.

| SupMates a răspuns:

Virgin nu mai esti in momentul in care iti vei introduce catusi de putin penisul intr-un vagin.Am zis sa iti explic cat mai clar si mai detaliat?