| Florianaoo a întrebat:

Salut TPU, am 17 ani și sunt virgin și nu s-a rupt ața penisului, cât de mult trebuie sa decalotez penisul? Am înțeles că prin masturbare dar am incercat, dar nu a mers. Cum fac sa meargă?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă sex si nu iti mai face probleme cu ața. Crezi ca daca o rupi prin masturbare, inseamna ca ti-ai inceput viata sexuală?

| epurasu a răspuns:

Eu ti-am raspuns prin mesaj pe celalalt cont al tau, dar tu nu le citesti!

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus ca ata penisului NU trebuie sa se rupa!
Tu vorbesti de pielita care acopera capul penisului si aceea nu este ata, ci o membrana care trebuei taiata de un chirurg sau medic urolog.

| Emilian65 a răspuns:

Ata de care vorbesti si zici ca nu s-a rupt, nu se rupe la toti baietii care fac sex. Informeaza-te mai mult despre aceasta ata. Gasesti informatii, folositoare, despre aceasta pe toate retelele de socializare.

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

O sa vina de la sine, nu e nevoie sa te grabesti

| GenerațiaNouă2022 a răspuns:

Ata nu se rupe!
Intr adevăr, cum a spus un alt coleg mai sus, se rupe doar pielita de sus uneori, dar asta după câteva acte sexuale
Totuși, de ce ai vrea sa faci asta? Părerea mea este sa aștepți pana când vei face sex, restul va veni de la sine

| OrlandoVreauSaDorm a răspuns:

Trage pana merge

| barademetal a răspuns:

Cauta pe yt sigur gasesti raspuns