| TrustStyle a întrebat:

Salut, am 14 ani(aproape) si sunt inca virgin, si nu mi-am rupt "ata" aceea de pe penis.
Sa inteleg ca trebuie rupta prin masturbare?
Sau nu trebuielaughing
+ca am o senzatie de disconfort dupa ce iau mana de pe capu penisului,,

Răspuns Câştigător
| Garfield93 a răspuns:

"ata" se rupe cand ai contact sexual, bineinteles fara protectie, dar te-as sfatui sa stai cuminte, sa nu tragi de "gogu" pana se rupe ata, iar daca faci sex protejeaza-te. Take care! happy

3 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Doamne eu n-am vazut pe nimeni care sa o rupa stai dracu cuminte

dar cine ti-a spus? =]] =]]

| Original1992 a răspuns:

Ai s-o patesti rau.....linisteste-te ca totul la timpul lui...baftawinking

| StarMetin2 a răspuns:

Te sfatuiesc sa o tai cu lama!