| Houselaurie a întrebat:

Maine e 1 martie.de 8 martie am sa iau mamei un buchet de flori.sau vad eu. dar trebuie sa ii dau si maine un martisor? sau asa se da?

3 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Daca esti baiat da asa ar fi frumos sa ii dai. Iar daca esti fata cum vrei tu, eu ii voi cumpara mamei mele martisor chiar daca sunt fata deoarece este un simbol al primaveri.

| brunetzik07102011 a răspuns:

Normal.e simbolul primaverii.in loc de martisor cumpara-i un buchetel mic de ghiocei, o sa fie foarte fericita:*o zi buna