| WorldCUP10 a întrebat:

Maine e 1 martie si nu am apucat sa ma gandesc ce sa-i iau mamei ( nici n-am avut timp). De 8 martie ma gandesc sa ma duc sa-i iau ceva din mall, o bluza, o pereche de pantofi etc. Are cam de toate si nu mai am idei. De martisor nu am nici macar o idee. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Tiinad cont ca e mama ta ii poti cumpara un ghiocel ceva simbolic.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu daca as fii in locul tau nu i-as cumpara mamei lucruri scumpe si sofisticate, deoarece ce vine din suflet conteaza.Eu cred ca ar fi frumos daca i-ar darui un buchetel de ghiocei si un martisor, poate chiar un pandantiv sau o brosa micuta si frumoasa.I-ai putea da chiar si o felicitare.De 1 martie nu trebuie sa iei ceva extraordinar de deosebit, asa cum am mai spus ce vine de la tine si din inima ta conteaza cel mai mult.Bafta!

| poisonivy a răspuns:

Eu ii voi lua de 1 martie un martisor de argint si un buchet de flori cu trandafiri rosii si albi. Nu neaparat trebuie sa ii iei ceva din mall, gestul conteaza.

| Nγcσletą a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un set de buterii format din: lant+carcei+bratara.

eu zic ca este un cadou destul de bunwinking eu asta ii voi cumpara memei mele.( si totusi vezi sa fie din argint) [arata mult mai bine argintul de cat aurul]