| klau123ful a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult. si din cate am vazut si ea ma place. Maine de 1 Martie am sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, un buchet de ghiocei. un martisor. Credeti ca ar accepta?

Răspuns Câştigător
| redhead13 a răspuns:

Normal ca ar accepta. Ia-i un martisor. Florile poate or sa i se para cam deplasate. Ca doar nu are 30 de ani.

| klau123ful explică (pentru redhead13):

Geniala faza cu 30 de anilaughing Mersi :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca si ea te place sigur va accepta

| andreiTheDJ a răspuns:

Cred ca ar accepta.dar vezi sa fie romantic modul in care o intrebi
baftawinking

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... cred ca ar accepta. Daca tu zici ca te place...

| mg112mada a răspuns:

Mie faza cu florile nu mi se pare deplasata, ci nemaipomenita.Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare, desigur, sunt la celalalt capa, imi place un baiat si lui ii place de mine, si cu fiecare ocazie imi ofera flori si imi place la nebunie acest gest, mai ales momentul in cate ti-ai ales sa ii spui e cu totul si cu totul inspirat...Nu stiu, acum depinde si de persoana:eu sunt mai sensibila, mai romantica, si poate de asta, dar nu stiu daca exista fata careia sa nu ii placa sa primeasca flori. Daca si ea simte ceva pentru tine...crede-ma,va accepta.

| maria9898 a răspuns:

Pai daca zici ca te place, cred ca ar accepta. Si eu sunt o fata si daca mi-ar darui cel care imi place( cu toate ca la moment nu-i acel cineva) as accepta. Bafta pentru miine!