| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua iubitei mele si nu stiu cum sa ii urez la multi ani intr-un mod mai frumos. Daca puteti sa lasati niste sugestii ceva nu prea exagerat sau lucruri care par luate de pe internet.Mersi!

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate scurt si la obiect "la multi ani" fara pupaturi, ursuleti, dulcegarii care iti intorc stomacul pe dos, viata este prea scurta, rupe patul cu ea si finito.

| RalucaRallu15 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un buchet frumos de flori si sa ii scrii un biletel si sa va întâlniți si sa-i urezi "la multi ani" si spune-i niste lucruri drăguțe (ca e mai frumoasa pe zi ce trece, o iubesti, ca iti doresti sa fiti impreuna si la următoarea aniversare, si chestii de astea)
Succes