| nissan59skyline a întrebat:

Maine incepem scoala sh imi este friq sa ii spun unei fete ca o plac sh ca vreau sa fim impreuna dar mi-e frica sa nu zica nusadcrying

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Si demnitatea ta de baiat unde ramane? Zice "nu", ce ai sa faci? ai sa intri in depresie? Multi baieti sunt refuzati pentru ca ori nu sunt genul persoanei respective, ori nu stiu sa se comporte. Daca nu te-ai mai gandi la consecintele actiunilor tale viata ti-ar fi mult mai frumoasa...Incearca sa traiesti in prezent nu cu frica in viitor. Nu ai nimic de pierdut!

4 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Si daca zice nu ce pierzi pana la urma? Priveste jumatatea plina a paharului: tot tu castigi o experienta. Curaj!

| Liquify a răspuns:

Cati ani ai? [nu imi bat joc de tine chiar vreau sa stiu ca sa te pot ajuta]
PStonguee TPU vorbeste româneşte nu romaneshte.

| Stuff a răspuns:

Uite...iesti baiat spune-i ca o placi ca nu ai nimic de pierdut ca poate ii place si ei de tine nu ai dc sa iti fie frica sa nu fi respins...

| nissan59skyline explică:

Am 13