| cristinika_6916 a întrebat:

Maine ma intalnesc din nou cu prietenu meu (este si primul meu prieten pentru ca nu am mai avut pana acum), si el incearca mereu sa ma sarute si eu nu prea il las pentru ca nu stiu sa sarutstraight face. Am vorbit cu el despre asta si mi-a spus ca nu are nimic daca nu stiu pentru ca ma va invata el si ca voi vedea ca totul vine de la sinesad, dar tot imi este teama sa incercsad, sunt si o fire mai timida si este cam greu laughing. L-am mai lasat odata si dupa ce ne-am atins putin limbile nu am mai stiut ce sa fac si de atunci nu il mai lassad. Ce pot face mai departe dupa ce ne-am atins limbile, cum imi misc limbasad, chiar am nevoie de sfaturi, si va rog daca se poate fara raspunsuri in baiate de joc, va rog multkiss

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Iate dupa el. ce face el fa si tu, lasate purtata de val si totul o sa fie ok. :* dupa ce o sa te :* de 2 3 ori ai sa vezi ca nu o sa te mai saturi de :*.hee hee

| Noreasontosimle a răspuns:

Http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/

Citeste aici, este si un clip:* si nu mai fi stresata pentru asta.Asa eram si eu. succes:*

| Christtine a răspuns:

Te lasi condusa de el... ce face el, faci si tu. te joci lu limba lui usor. si cu buzele.happy
oricine e asalaughing) eu exersam cu oglindalaughing pe la 12 anilaughing))

o sa fie frumos:X!

| Alyyynu a răspuns:

Te risti si tu prima data, daca stie deja ca nu sti pentru ce iti mai faci griji?, incearca sa simti momentul.
te apropi de el, te uiti in ochi lui, la buzele lui, capul intr-o parte, te apropi incetisor, ii masezi buzele cu buzele tale, apoi treci la faza urmatoare, deschizi gura incet, impingi limba spre el si te joci cu limba lui, incetisor, va alergati pe acolo laughing, iti intri in obisnuina a 2-a ori a 3-a oara happy

| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ooff. Lasal pe el sa te conduca o sa vezi ca dupa 2-3ori numa sa te saruti cu el o sa vrei nu e nimic de stiut sau de invatat totul vine de la sine. Bafta:*

| habarnam_3333 a răspuns:

Lasa'l pe el sa te conducawinking totul vine de la sinehee hee nu trebuie sa inveti sau sa iti explice cineva >:d

| LoveForYou97 a răspuns:

Pai lasa-l pe el, intai un sarut fara limba apoi lasa-l pe el si totul vine de la sinelove struck si eu am fost in aceeasi situatye si nici acum nu stiu sa sarut bine adica... tremur cand il simt aroape il iubesc enorm!happy ( primul sarut a fs acum 1 luna...) bafta love struck sarutul o sa fie din ce in ce mai lung pe parcurs:*love struck