| sorina18 a întrebat:

Am o mica problema:nu stiu sa sarut:-s si maine ma intalnesc cu prietenul meusad
Ce sa fac? ca nu stiustraight face
De unde imi dau seama ca vrea sa ma sarute cu limba?
Fara raspunsuri in bataie de joc, va roghappy

Răspuns Câştigător
| AnnaAbba a răspuns:

Iti dais eama ca el o sa inceapa si tu o sa continui. Toata lumea stie sa sarute. Ai incredere in tine si va fi bine. Nu incerca sa te gandesti la ce ai citit despre sarut, lasa.te dusa de val si gandeste cu inima nu cu creierul. Pana nu ai primul sarut o sa crezi ca nu sti sa saruti, dar in momentul sarutului o sa iti placa si iti dai seama ca esti buna la asta.

6 răspunsuri:
| Bogdan01234 a răspuns:

Lasa-te dusa de val. daca gandesti in acel moment faci o greseala si poate nu va iesii atat de bine. o sa iti dai pur si simplu seama crede-ma happy nu are nimeni cum sa iti spuna pentru ca difera de la persoana la persoana happy si nu trebuie sa stii sa saruti pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat. si nu trebuie sa stii asa ceva. trebuie sa simti pur si simplu si sa te lasi dusa de val happy traieste clipa si savureaz-o happy

| KamaSutra a răspuns:

Nu ti face griji.Lasate purtata de val si savureaza momentul.Bafta multa la intalnire!

| Juliiee a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji impotriva asta, trebuie sa lasi emotiile la o parte si sa-ti imaginezi ceva frumos. Primul sarut este cel mai frumos, si daca nu ai emotii nici nu o sa-si dea seama ca esti incepatoare :*. Succes maine puppy dog eyes

| Andreeaa19 a răspuns:

Hey Sorina:d.Stiu cum e, asa eram si eu prima databig grin.Imi era frica "Daca ma saruta si eu nu stiu cum, ma fac de rusine!" A doua zi am mers si ne'am intalnit.M'a sarutat si ghici ce?big grin Vine de la sine! Crede'ma:d

| LaraClarice a răspuns:

Nu-ti face griji, totul va veni de la sine.

| TheTimmotey a răspuns:

Lasă-te de sportu ăsta...