| sorina18 a întrebat:

Am o mica problemabig grin nu stiu sa sarut,mereu ma incurclaughingstraight face.Totul e bine pana ne atingem limbile de aici numai stiu ce sa facsad,cum sa misc limba si ce fac mai departe cu easad.
Si ar mai fi ceva:prietenul meu mi-a spus ca vrea sa ne jucam cu limbile.Eu nu stiu cum se facesad.Imi puteti spune si aici cum se face?
Fara raspunsuri in bataie de joc,va rog multhappy

Răspuns Câştigător
| mariad0802 a răspuns:

Hmm. Am observat ca exista mai multe tipuri de "sarutat cu limba". Deci lasa.l pe el sa faca primul pas, iar apoi ia.te dupa el. Asa am procedat eu big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xJeniferx a răspuns:

Incearca sa faci ce face si el sau daca nu spune'i sa te invete ca nu stii sa :*foarte bine

| relly1 a răspuns:

Asta_mika_rasfatata@yahoo.com

| Mf_Alexandra_1998 a răspuns:

Pai, cand te saruta el, te va lua valul si daca nu stii sa saruti, ia-te dupa el, este usor, vei vedea!