| larisa_4192 a întrebat:

De cate ori ma sarut cu prietenu meu ma incurc mereusad, totul este bine pana cand ne atingem limbile si ii simt limba lui in gura mea, in acel moment ma pierd de tot si numai ma descurcsad. El mi-a spus sa stau relaxata si sa las limba moale dar nu reusesccrying.
Ce as putea face mai departe dupa ce ne atingem limbile, cum sa imi misc limba, ce miscari sa fac?sad, chiar am nevoie de sfaturi de la voikiss
Fara raspunsuri in bataie de joc, va roghappy

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Vorba prietenului tau, trebuie sa stai relaxata, nu te mai gandi la altceva, gandeste doar la ce simti o sa iasa totul de la sine, lasa'te dusa de val si o sa reusesti.
http://www.youtube.com/watch?v=wfTWYhMqSIQ