| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg cu o fata la scoala si vreau sa-i spun ce simt pentru ea dar n-am timp sa ma opresc brusc si sa incep cu niste texte aiurea dar nu vreau nici pe direct adica te plac si gata ce si cum sa-i spun

4 răspunsuri:
| jimime a răspuns:

Probabil sa spui si "as dori sa fim mai mult decat amici, tu ce zici?"
acum depinde, daca si ea a dat semne ca te place, atunci cand va intalniti un sarut japca eu spun ca i'ar pica bine, chiar mai mult. Fetelor in general le place sa fie luate prin suprindere cu "actiuni" de genul asta.

| Anonim654321 a răspuns:

Sau" ce zici maine deseara iesi pe afara vreau sa ne cunoastem mai bine" sa nu te rusinez ma si dp va puneti intrebari bla bla spune-i ce simti si ia-o in brate si bagati mana prin parul ei pe cuvant functioneaza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai uite asa bine, o iei de mana eventual, si ii spui "stii, eu te plac"

| TheCrazyBoy a răspuns:

FetitaSoare are dreptate big grin cam asa am facut si eu si mi-a iesitbig grin BYE