| ToniChoco123 a întrebat:

Mâine merg la spovedit, mi-e cam Rușine de păcatul meu: masturbare. Oare dacă aș zice cu un alt sinonim m-as simți mai bine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste cuvantul ''autosatisfacere'' happy

11 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Parintele nu o sa fie mirat daca ii zici de l a b a stie el ce este si se va ruga pentru iertarea pacatelor la Domnul, dar sa spui toate pacatele.

| GoldenZenith a răspuns:

Autosatisfacere sau onanie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde dacă sinonimul ăla va fi o aluzie directă la talentele preotului.

| 2EXA a răspuns:

Voi sunteti bolnavi cu capul, treziti-va dracu ca nu exista nicio biblie niciun iad, rad, dumnezeu si alte porcarii. Doamne ce oameni incuiati mintal

| VintageGirl21 a răspuns (pentru 2EXA):

Fara suparare.dar scrii ''Doamne'' si totusi zici ca nu exista.

| gi4284 a răspuns (pentru 2EXA):

Dar totusi l-ai folosit în fraza talaughing
... vorbea descuiata din tine?

| 2EXA a răspuns (pentru gi4284):

Nu draga, e doar o vorba cu care m-am obisnuit, ca sigur de iti ziceam pe engleza ramaneai papuc ca nu stiai ce inseamna

| gi4284 a răspuns (pentru 2EXA):

Înțeleg ca ești în ultima faza de retardism, dar las-o ușor cu smarodielile astea ieftine, ca eu te inteleg dacă nu dai semne vitale, nu ți mai semnalizează neuronul ăla in deriva de câtă engleza ai acumulat nebuno

| Chubby2104 a răspuns:

Spune direct fără nicio reținere. E nasol, știu, dar nu ai ce să îi faci. În timp o să uiți asta și totul o să fie normal

| Chubby2104 a răspuns:

Spovedania se cuvine sa fie dreapta, adica sa spui adevarul, spune cum ai facut toate, fara rusine.

| porcarumadalina a răspuns:

Poti sa nu-l spuibig grin