| creativeboy a întrebat:

am 13 ani. peste 3 zile se implineste o luna de cand sunt impreuna cu iubita mea si nu stiu ce cadou sa-i fac. ma gandeam la o felicitare... si nu stiu ce sa scriu in ea. sper ca imi puteti da idei. funda! multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Ii faci cinste cu un pahar de suc, si cand nu se uita ii pui un inel in suc si ii zici,, TE IUBESC'' (idee originala)

| nonameXD121314 a răspuns (pentru Banyik_Ionutzz_1998):

Lol super idea... la asta chiar nu ma gandeam...dar totusi nu-i asa ieftin un inel fain