| Sports a întrebat:

Salut, aveti emotii pentru ziua de maine laughing?

22 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nicidecum...azi e ziua mea si nu o sa-mi incarc mintea cu asa zisul sfarsit al lumii.

| BluishAngel a răspuns (pentru pwp):

La multi ani! big grin Ai dreptate, e o prostie, nici eu nu cred in el.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Deloc.Va trebui sa ne acceptam sfarsitul.Atunci cand va fi.

| mona a răspuns:

Chiar deloc

| Konata a răspuns:

Azi dimineata am avut, insa mi-am evenit. Nu se va intampla nimic. Doar Dumnezeu stie cand se va intampla inevitabilul ac intr-o zi tot va fi. Nu se poate altfel insa nu neaparat maine, poate fi si azi si supa un an si supa 2 sau 3. De fapt noi oameni conducem pamantul spre sfarsit.

| Zodiac a răspuns:

Eu am cateva emotii pentru ca am mancat niste fasole batuta cu catraveciori murati si dupa am baut lapte.
Terminati mai cu prostia din capetele voastre seci.Nu faceti mai mult decat sa aplificati prostia si mai mult, si nu sunteti interesanti deloc.

| Musique a răspuns:

Da,mi-e frică, că-mi strică țipetele vecinilor somnul.

| oOSaritaOo a răspuns:

Da, nu ştiu cum să mă îmbrac. Mergem la un film... :S

| mentholinks a răspuns:

Thremmurr ddddinm tooate inn che ieturrille

| DDCC a răspuns:

Am si uitat de ziua de maine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De loc.Am vreo 3500 de volume in biblioteca, si le-am citit pe toate.Atata timp cat opiniile se bat cap in cap, nu e motiv de emotie...

| Xtadelo a răspuns:

De ce as avea? E o zi normala...

| Vans a răspuns:

Pentru ce să am?
Nu e nimic special, deci n-am motiv.

| CannbalCorpse a răspuns:

Stiai ca in Australia acum e ora 5 dimineata? Adica australieni sunt demult in 21.12. 2012...

| Zatharra a răspuns:

Nu am de ce!

| BlackEyedGirl a răspuns:

De ce sa am? laughing

| OskarRM a răspuns:

Da,mâine mi se vor termina ţigările.Am emoţii când trebuie să-mi cumpăr altele.

| ImiPlacToate a răspuns:

Dc sa am ce se inampla?

| Strumpfi a răspuns:

Nuu.Ce e vina noastra ca mayasii au ramas fara hartie pentru calendar si au spus ca se sfarseste lumea?rolling on the floor)

| rock231girl a răspuns:

Nu

| stefaniaelena a răspuns:

Nu nu am emotiihappy

| Aly900 a răspuns:

Tremur totlaughing))...Alta grija chiar n-aveamrolling on the floor)