| anonim_4396 a întrebat:

Aveti emotii pentru maine la scoala?

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Putin

| Anneh a răspuns:

Hmm, emotii? Nu, nu am motiv. In plus, astept scoala, desi multi nu le plac din cauza temelor si examene etc. Dar eu ma bucur ca o sa-mi revad prieteni, "simpli" colegi, si pe doamna diriginta, precum si ceilalti profesori [ unii big grin ]. Poate o sa fiu putin emotionata la inceput, dar dupa. o sa fie mult mai bine si o sa ma obisnuiesc cu toate "noutatile".

| wforweirdo a răspuns:

Emotii? Nu. Astept ziua de marti, pauza mare.

| DumiY a răspuns:

Nu,nu am.E doar un inceput de an scolar la fel ca anii trecuti.

| Indestructible a răspuns:

Nu.

| LaNaibaa a răspuns:

Nu, de ce sa am?