| onyy a întrebat:

Maine voi petrece o dimineata (zi) romantica cu iubitul meu. Ce idei imi dati? Cum sa amenajez dormitorul (bineinteles voi face intuneric), sa pun lumanari? Sa fie cat mai romantic si bineinteles si alte idei...Si pentru vestimentatie. Dau fundita pentru cele mai multe idei.Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Mmm
lumanarile se potrivesc mai mult seara. zic eu
incearca sa creezi o lumina difuza, rosie poate
ai grija cu telefonul sa nu va deranjeze careva...
fa tu ceva de mancare.usor.
o salata de fructe cu frisca...nu stiu
si cu vestimentatia...
poti purta ceva usor, eventual o rochita... iar pe dedesubt o lenjerie sexy

1 răspuns:
| cristiano9 a răspuns:

Tu dimineata faci intunericlaughing? mai bine las'o pentru seara.