| VORTEX a întrebat:

dati-mi niste idei de combinatii de culori pentru vopsirea bicicletei mele happysau din cate culori sa o fac ca sa fie frumoasa ca aspect. dati-mi dinste idei.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PisicaRoz a răspuns:

Parerea mea este ca 2 culori ar arata cel mai binebig grinpoti folosi rosu si negru(se potrivesc) daca ti cu o echipa de fotbal rosu albastru; rosu alb; etc sunt foarte multe culori care s-ar potrivi:*sper ca te-am ajutat>big grin

1 răspuns:
| elena999 a răspuns:

Eu zic ca rosu si galben, ori galben si albastru.Nu stiu, nu prea ma pricep.