| Maddu a întrebat:

Majoritatea baietilor, se uita la corpul fetelor? credeti ca mai exista si baieti carora chiar sa le placa de o fata?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Da mai exista
dar putini
happy

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chiar daaca exista, sunt ffoarte putini!

| biBii07 a răspuns:

Cauti acul in carul cu fan? Poate ca mai sunt, dar aia ori sunt luati ori sunt gay laughing

| LifeIsAJoke a răspuns:

Da mai sunt.

| Maddu explică:

Mersi pentru rapunsuri

| Alis_5793 a răspuns:

Ei se uita la corp. Daca iti place de un baiat si nu arati bine incearca sa iti pui celalalte calitati la contributie sa ii atrag atenita. Daca vede ca se intelege bine se va pune cu u.

| Vladuthz a răspuns:

Trebuie sa fii prea batuta in cap, scuza-ma ca iti spun, logic ca mai intai te uiti la corp si apoi la personalitate, e ceva normal si biologic, dar sincer mi-e unu daca o fata arata fff bine dar e proasta nu ma mai uit la ea, ciao

| Florin a răspuns:

Da,rar dar mai gasesti.

| MissFashion a răspuns:

Foarte putini dar mia exista 1 pe un 10.000

| Kadorin a răspuns:

Da,mai exista dar nu foarte multi din pacatesad
Sper ca te-am ajutat:*:*

| Joky a răspuns:

Eu sunt acel. Se stieeee. Dennys1521 aia esti tu?winking

| purple_7366 a răspuns:

Da ce? si eu ma uit la corp la baietilaughing)

| Bobo893 a răspuns:

Eu zic ca, "ambalajul "conteaza destul de putin, conteaza cat mai frumoasa pe interior. Doar parerea mea

| bogdan_2474 a răspuns:

Buna recunosc, sunt dar nu multi un baiat, nu se uita nu mai la corp si frumusetea, si capu deci nu te ingrijora.